Aden Bilişim Hizmetleri.

Web tasarım çalışması bir defa yaptıracağınız ve yıllarca üzerinizde taşıyacağınız bir gömlek gibidir. Sizin kim olduğunuzu bir çırpıda haykırır. Bu yüzden iyi planlanmalı ve uzman bir ajans tarafından yapılmalıdır. Eğer web tasarım sürecine önceden hazırlık yapmadan başlarsanız ve bir de yanlış bir web tasarım ajansı seçmişseniz bu iş sizin için bir kabusa dönüşebilir.

AÇIK İLETİŞİM

Web tasarım sürecinin en başından itibaren müşterilerimizle açık iletişim içerisindeyiz. Yapabileceklerimiz, yapmayacaklarımız hakkında sizleri detaylı olarak bilgilendiririz. Yapamayacağımız hiç bir şeyi vaad etmeyiz. Sorumluluklarımıza son derece bağlıyız.

ANALİZ&RAPOR

Bir web tasarım çalışmasına başlamadan önce ilk işimiz rakiplerinizi analiz etmektir. Yaptıracağınız web sitesinin sizler için maximum faydayı saplayabilmesi için tüm analizlerimizi size raporlar ve sürecin en başından doğru kararlar almanıza yardımcı oluruz.

YOL HARİTASI

Birlikte çıktığımız bu yolda sizler için gerekli ve faydalı olabilecek herşeyin bir listesini çıkartırız. Web tasarım sürecinde ekstradan ihtiyaç duyabileceğiniz farklı hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi veririz. Bizim için önemli olan sadece web sitesi sahibi olmanız değil, sizlere fayda sağlayan bir web sitesi sahibi olmanızdır.

DESTEK

İddia ediyoruz! Daha önce hiç bir firmadan ya da bireyden almadığınız çok özel bir teknik destek hizmeti sunabiliriz. Geçmişten günümüze kadar tüm müşterilerimizin en çok övgüyle bahsettiği alan destek hizmetlerimizdir. Mümkün olan her konuda müşterimiz olmasanız bile bizi aramaktan çekinmeyin.

Web Tasarım Hizmeti Nedir ?

Web tasarım hizmeti bütün halinde ele alınması gereken bir konudur. Eğer bir web sitesi yaptırmaya karar verdiyseniz ve firma arayışı içerisine girmişseniz sizlere yardımcı olacak bu yazımızı dikkatle okumalısınız. Web tasarım konusunda tam bir rehber olarak işinizi görecektir.

Web Tasarım kurumunuz ile müşterileriniz arasındaki en çarpıcı köprüdür. Kurumsal ve bir o kadar da profesyonel görünmenizin başlıca yolu kaliteli bir web tasarım yaptırmaktan geçer.

Titiz bir çalışma ve görselliği ön planda tutarak yaptığımız web siteleri ile sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşıyabiliriz. Sanal ortamda firmanızı ve ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtmanızın yanı sıra seo hizmetimiz ile arama motorlarında ön sıralara yükselmenizi sağlayabiliriz.

Web hedefi Belirleyelim.

Hedefi tam 12’den vurmak için en başta doğru kararlar vermelisiniz. Web siteniz kurumunuzun kurumsal kimliğini doğru yansıtmalıdır. Kimi büyük ölçekli kurumsal firmalar internet yarışına geç katılmaktan ya da bu konuya yeterince önem vermediklerinden dolayı sanal ortamda kendilerini doğru ifade edememektedir. Yapılan araştırmalar ve hepimizin canlı örneklerini gördüğü üzere dünya genelinde yapılan alışverişin %70-80 kadarlık kısmı sanal ortamda yapılmaktadır.

Hatta bunu bir adım daha öne taşırsak sanal ortamda en çok kullanılan cihazların mobil cihazlar olduğunu görebiliriz.

Bir web sitesi yaptırmaya karar verdiniz ve araştırma yapıyorsunuz,

web tasarım ön hazırlık

Muhtemelen aklınızda bir çok soru var ve cevaplarını arıyorsunuz,

Ortalama bir fiyat öğrenmek istiyorsunuz ve aldığınız cevaplar aklınızın daha da karışmasına neden oluyor,

Değerli ziyaretçimiz ve aynı zamanda müşteri adayımız. Eğer sizde aklınızda yukarıdakilere benzer sorular ile bu sayfaya gelmişseniz aklınızı daha fazla karıştırmayalım. Bu sayfa da neden bir web siteniz olmalı sorusundan ziyade nasıl bir web siteniz olmalı konusuna değineceğim.

Web sitesini ne amaçla kullanacaksınız?

E-ticaret / Online Satış

Eğer ileriye dönük bir proje düşünüyorsanız şunlarıda ele almakta fayda var :

Tüm mobil cihazlarla uyumlu çalışabilme

Modüler ve gelişime açık bir yapı

Tamamen şifresiz ve çekirdek yapıda dahil olmak üzere erişim kısıtlı olmayan bir yazılım

Müşteri puan, hediye çeki, ödüllendirme sistemleri

Online mesajlaşma sistemleri

Ziyaretçi raporlama ve takip sistemleri

Eticaret sitelerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Ürün listeleme
Ürün ekleme, çıkarma
Kategori ekleme, çıkarma
Üyelik Sistemi
Sepet ve sipariş sistemi
Ödeme metodları ( banka havalesi, sanal pos, paytr, payu, v.s. )
Toplu mesaj, müşteri ve sipariş takibi v.s.
Sınırsız web alanı ve sınırsız bant genişliği
Mümkünse insanları yormayacak güzel bir tasarım

Kurumsal Tanıtım Sitesi

Bir çok firma aslında gerçekte çok büyük olmasına karşılık sanal ortamda yanlış seçimlerden ötürü kendini ifade edememektedir.

Düşünün uluslararası bağlantıları olan bir firmanın web sitesinde yabancı dil desteği yok ya da google translate aracı ile çeviri yapılmış. Dolayısı ile şirketin yabancı potansiyel müşterileri online iletişim kuramıyor.

Bir web siteniz varsa sizi hangi ülkelerden, hangi şehirlerinden kaç kişi ziyaret etmiş, hangi sayfalarınızı incelemiş, ziyaretlerinde devamlılık olmuş mu ? Bu soruların cevabını sizler için vermeye hazırız.

Hemen şimdi bizimle iletişime geçin ve web sitenizin ayrıntılı ziyaretçi istatistiklerini birlikte öğrenelim. Eğer web sitenizi değiştirecekseniz yeni siteniz de en çok hangi hizmetlere vurgu yapılmasını gerektiğini birlikte ele alalım.

Kurumu sanal ortamda en iyi şekilde yansıtacak bir tasarım
Kolay kullanımlı bir içerik yönetim paneli
Kuruma uygun bir alan adı
Şirkete ait eposta adresleri
Başarılı bir açılış sayfası
Başarılı bir iletişim sayfası
İletişim Formu.
Sınırsız web alanı ve sınırsız bant genişliği
Başlangıç olarak bu özellikler olmazsa olmazlardandır.

Kişisel Tanıtım Sitesi
Kartvizit Web Sitesi

Blog ya da Forum

Bilgisayarda yazı yazar gibi güncelleme yapabileceğiniz bir içerik yönetim sistemi .
Kolayca yeni sayfalar oluşturmak veya yeni yazıları yayınlamak.
Mümkünse size tam uygun bir alan adı (isminiz.com.tr).
Başarılı bir açılış sayfası.
Başarılı bir iletişim sayfası.
İletişim Formu.
Kesintisiz web alanı ve bant genişliği %99 çalışırlık garantisi verilen eposta adresleri.
Aslında çok daha fazla şeyler yazılabilir ama sadece kartvizitimde ismi yazsın diye bir web tasarım yaptıracaksanız bunlara dikkat etmelisiniz.
Sınırsız web alanı ve sınırsız bant genişliği.
En temel özellikler bu şekilde sıralanabilir.

Özel Bir Projem Var ve Buna Uygun Bir
Web Sitesi

İşte sektördeki en önemli web siteleri. Aklınızda kimsenin bilmediği bir proje var ve projeyi hayata geçirerek büyük paralar kazanmak istiyorsunuz ya da zaten büyük işler yapıyorsunuz ve daha da yeni projelere imza atmak istiyorsunuz.

Eğer böyle bir web sitesi yaptıracaksanız ya çok geniş çaplı araştırmalar yapıyorsunuz ya da tavsiye ve tanıdıklar arıyor olmanız gayet normal.

Bu tür bir web sitesi yaptırırken neler yapılmalıdır,

Aslında burada sayacaklarımızdan bazıları tüm web siteleri için gereklidir, tüm web siteleri için gerekli olanları kalın ve altı çizili yazarak belirteceğiz :

Projenizin çalınması ihtimaline karşılık mutlaka gizlilik anlaşması yapmalısınız, aksi takdirde sizin projeniz daha tasarım aşamasında iken internette bir çok kopyasını görmeniz muhtemel olabilir,Kesinlikle bir hizmet sözleşmesi yapmalısınız Mutlaka vergi ödeyen, fatura kesebilen bir firmayla çalışmalısınız Projeye başlamadan önce ne istediğinizi yazılı olarak kayıt altına almalısınız, sonrasında sürpriz ödemeler ödememek için isteklerinizi önceden belirlemelisiniz.

Bunların dışında bir web sitesi yaptıracaksanız ve aklınızda hala birden çok soru işareti varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz.

HEMEN ARA